Inżynier Projektant AutoCAD – branża konstrukcji przemysłowych

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą, oferującą szerokie portfolio kompleksowych usług i rozwiązań inżynieryjno-budowlanych, w związku z dalszym rozwojem i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Inżynier Projektant AutoCAD – branża konstrukcji przemysłowych.

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych elementów konstrukcji jak i całych konstrukcji budowlanych
- Opracowywanie rysunków technicznych zestawieniowych oraz wykonawczych konstrukcji
- Przygotowywanie zestawień elementów oraz zestawień materiałów
- Projektowanie konstrukcji tymczasowych i montażowych, jak podesty platformy, rusztowania, konstrukcje wsporcze itp.
- Przygotowywanie specyfikacji technicznych do zapytań ofertowych i projektów
- Analiza rozwiązań technicznych i doboru materiałów oraz konsultowanie ewentualnych zmian na każdym etapie realizacji projektów
- Współpraca z innymi projektantami oraz pracownikami działu ofertowania, sprzedaży oraz kierownictwem budów
- Współpraca z biurami projektowymi, klientami i firmami podwykonawczymi

Wymagania

- Ukończone studia wyższe: inżynier, mgr inżynier (budownictwo ogólne, konstrukcje budowalne)
- Znajomość oprogramowania AutoCAD - - Dodatkowym atutem będzia znajomość Robot Structural Analysis, Revit
- Doświadczenia w branży konstrukcji przemysłowych (minimum jeden rok)
- Znajomość zasad projektowania konstrukcji żelbetowych i stalowych
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- Dodatkowym atutem będzie znajomość programów CAD i programów MES (Metoda Elementów Skończonych)

Lokalizacja

Gliwice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Logistyka
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała