Dodaj ogłoszenie

Senior UI Designer

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Poszukuje kandydatów na stanowisko Senior UI Designer - z co najmniej 6 letnim doświadczeniem na podobnych stanowiskach (UI Designer\Product Designer\Graphic Designer)

Dołączysz do zespołu Designerów w firmie, ktora tworzy wyjątkowe oprogramowanie dla klientów z całego świata, wspiera i doradza im w codziennej pracy, a także pomaga przenieść usługi do chmury.

Główne zadania na stanowisku:

- Ścisła współpraca z UX Designerem

- Współtworzenie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów oraz ich użytkowników

- Dbanie o estetykę, wszelkie detale oraz najwyższą jakość projektów webowych i mobilnych

- Kształtowanie kultury designu, tworzenie standardów w firmie i udział w rozwojowych projektach

Wymagania

- 6 letnie doświadczenie na podobncyh stanowiskach ( UI Designer\ Product Designer\Graphic Designer etc.)

- Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną kominikację (min. B2)

- Około 3 letnie profesjonalne doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych oraz mobilnych.

- Znajomość narzędzi takich jak: Sketch, XD, Figma, Photoshop, InVision, Zeplin

- Zrozumienie procesów projektowania doświadczenia użytkownika

- Dbalość o detale i estetykę

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 10000 PLN do 15000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała