Dodaj ogłoszenie

DevOps Support Engineer

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Dla naszego Klienta, firmy z siedzibą w Łodzi, która swoimi rozwiązaniami technologicznymi wspiera największe globalne marki, poszukujemy obecnie DevOps Support Engineera.
Dołącz do najlepszych specjalistów i włącz się w realizację międzynarodowych projektów dla branż automotive, real estate i consumer goods.

Lokalizacja: Łódź, obecnie 100% zdalnie

Główne zadania:
- Implementacja aplikacji na środowiska chmurowe
- Analiza błędów i możliwości wdrożenia usprawnień
- Zapewnienie wsparcia oraz wiedzy eksperckiej w zakresie środowiska i monitorowania
- Raportowanie o bieżącym stanie aplikacji

Wymagania

- Doświadczenie w obszarze DevOps, administracji Linux oraz konteneryzacji
- Znajomość narzędzi debuggujących i monitorujących
- Biegłe posługiwanie się: Java, jezykami skryptowymi i bazami danych
- Doświadczenie ze środowiskami chmurowymi, QA i sieciami komputerowymi będzie ogromnym atutem

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała