Dodaj ogłoszenie

Recruiter - otwarcie nowego SSC

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

W związku z nawiązaniem współpracy z nowym Klientem, który otwiera SSC w Krakowie, poszukujemy doświadczonego Konsultanta, który chciałby wzmocnić nasz zgrany zespół.
Jesteśmy otwarci na osoby z mniejszym, jak i większym doświadczeniem, choć najbardziej zależy nam na kimś mającym już ekspertyzę w rekrutacji specjalistów pracujących w SSC.

Obowiązki:
- pełen cykl rekrutacji na stanowiska o wysokim stopniu wyspecjalizowania
- budowanie długofalowych relacji z kandydatami
- umacnianie relacji biznesowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
- projektowanie kampanii rekrutacyjnych od A do Z
- reprezentowanie firmy na przetargach, spotkaniach biznesowych oraz szkoleniach zewnętrznych
- codzienna współpraca z klientami zewnętrznymi i wspieranie ich podczas procesów rekrutacji jako ekspert posiadający szeroką wiedzę o lokalnym rynku pracy
- praca z bazą danych
- sporządzanie raportów oraz prognoz dotyczących realizowanych procesów rekrutacyjnych

Wymagania

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
- minimum 2 letnie doświadczenie w rekrutacji specjalistów m.in.w obszarze HR, F&A, CS, SCM
- chęć do przyswajania nowej wiedzy w ciągle zmieniającej się branży
- proaktywność w działaniu i podejmowaniu decyzji
- dbałość o szczegóły, dokładność w działaniu oraz znakomite umiejętności komunikacyjne

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała