Dodaj ogłoszenie

ETL Expert (Data Integration)

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak działają aplikacje z których korzysta Louvre? Naszym Klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań dla największych na świecie instytucji kultury.

Obecnie poszukujemy specjalisty na stanowisko:

ETL Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków obejmuje m.in.:

- Udział w projektach migracji i integracji danych,
- Tworzenie zapytań i procedur w bazach danych,
- Mapowanie danych oraz podnoszenie standardów realizacji projektów,
- Optymalizację i ciągłe udoskonalanie narzędzi i procedur,

Wymagania

- Doświadczenie komercyjne w pracy z relacyjnymi bazami danych,
- Udział w projektach integracji danych,
- Praktyczna znajomość PostgreSQL, MS SQL lub Oracle,
- Znajomość SQL, VBA oraz XML
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
- Zaangażowanie oraz chęć nawiązania długofalowej współpracy
- Mile widziane doświadczenie z FME

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 8000 PLN do 12000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała