Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. Księgowości z j. Holenderskim (zdalnie)

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Dla globalnej firmy transportowo-logistycznej poszukujemy kandydatów ze znajomością języka Holenderskiego na stanowisko Specjalisty ds. Księgowości.

Główne obowiązki:

- Pomoc w zarządzaniu umowami i relacjami z dostawcami;
- Usprawnianie i optymalizacja istniejących procesów w działach AP i GL;
- Realizacja zamówień i procesowanie płatności;
- Wsparcie przy procesie rozliczania leasingu dla podmiotów z regionu EMEA i ISMEA;
- Ścisła współpraca z Zaopatrzeniem;
- Przygotowywanie bieżących analiz finansowych na potrzeby firmy.

Wymagania

- Język holenderski - min. bardzo dobra znajomość B2;
- Język angielski - min. dobra znajomość B1;
- Doświadczenie lub solidna wiedza w obszarze Księgowym (najlepiej AP lub GL);
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
- Sumienność i dokładność.

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Inżynieria
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 8000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała