Dodaj ogłoszenie

Recruitment Project Manager - RPO, nowe inwestycje

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w kilkudziesięciu krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing, white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Dlaczego akurat teraz warto do nas dołączyć?

W tym roku obchodzimy 25 rocznicę istnienia na polskim rynku pracy. Przez 25 lat pomogliśmy znaleźć pracę niemal 25 tysiącom osób, budowaliśmy firmy i zespoły od zera, doradzaliśmy gdzie najlepiej otworzyć nowe oddziały firmy.
Poszukujemy osób, które chcą kontynuować z nami tą fascynującą podróż w branży, która ciągle się zmienia. Rynek pracy ewoluuje, a my razem z nim – świadcząc usługi HR dla każdego sektora gospodarki.

Twój zakres obowiązków:

- Samodzielna obsługa kluczowych klientów firmy oraz dużych, strategicznych projektów rekrutacyjnych przy współpracy z zespołem konsultantów;
- pełne zarzadzanie projektami rekrutacyjnymi przy nowych inwestycjach;
- współpraca z międzynarodowym zespołem przy wolumenowych projektach na wyłączność;
- koordynacja oraz wsparcie pracy zespołu konsultantów; mentoring; szkolenia;
- rozwijanie kontaktów biznesowych poprzez uczestnictwo w wydarzeniach, współpracę z działem marketingu;
- wsparcie doradztwa na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywanie analiz rynkowych oraz przetargów na usługi HR;
- wpływ na strategię rekrutacyjną, dobór narzędzi; dynamikę pracy zespołu;
- consulting rekrutacyjny dla klientów; senior kandydatów;

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta/starszego konsultanta w firmie doradztwa personalneg lub/i dziale rekrutacji;
- LinkedIn, portale pracy – poziom eksperta w rozumieniu narzędzi i obsłudze;
- znajomość metodyk oraz narzędzi rekrutacyjnych;
- doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i w skutecznym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie;
- co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację;
- mile widziane doświadczenie w koordynacji pracy zespołu;;
- mile widziane zainteresowania i wiedza z zakresu marketingu rekrutacyjnego;

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała