Dodaj ogłoszenie

Recruiter IT (In-house)

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Dla jednego z naszych międzynarodowych klientów, dużej renomowanej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Samodzielne prowadzenie międzynarodowych projektów rekrutacyjnych (stanowiska IT) i selekcji kandydatów
- Budowanie dobrych relacji z kandydatami
- Współpraca z menedżerami i agencjami rekrutacyjnymi
- Dostarczanie oraz tworzenie regularnych raportów
- Administrowanie zewnętrzną stroną internetową i wewnętrzną bazą rekrutacyjną
- Działania z zakresu Employer Brandingu, candidate experience, kontakt z uczelniami

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze human resources i prowadzeniu projektów rekrutacyjnych IT - wymóg konieczny
- Język angielski na poziomie biegłym
- Wysokie umiejętności komunikacyjne

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 9500 PLN do 12500 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała