Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. zakupów bezpośrednio produkcyjnych

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, w związku z rozbudową struktur sprzedażowych, rozwojem portfolio produktowego, pozyskaniem nowej grupy Klientów i uruchomieniami dużej ilości nowych projektów, poszukujemy doświadczonego pracownika, który chciałby rozwijać się na stanowisku: Specjalista ds. zakupów bezpośrednio produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

- Tworzenie i wdrażanie strategii zakupowych na rzecz zakładu produkcyjnego w Gliwicach w obszarze zakupów bezpośrednio produkcyjnych zakresie podległych geograficznie rynków, ocena i akceptacja dostawców z zastosowaniem metod analizy ryzyka
- Tworzenie, wdrażanie oraz ciągła poprawa lokalnych procedur zakupowych
- Modyfikacja procesów w ramach procesu zakupowego
- Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy (Produkcja, Engineering, Nowe uruchomienia, UR; także z osobami z zagranicznych struktur zakupowych)
- Inicjowanie działań mających na celu osiągnięcie określonego poziomu oszczędności poprzez rozwijanie współpracy z dostawcami, negocjacje jak i szukanie większych wolumenów zakupowych
-Kompleksowa współpraca z istniejącymi dostawcami, pozyskiwanie nowych dostawców oraz prowadzenie działań operacyjnych (koordynowanie aktywności administracyjnych, egzekwowanie realizacji warunków umowy, raportowani działań w systemie)

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
- Doświadczenie w realizacji procesów zakupowych (direct) w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
- Znajomość dokumentacji handlowej i procedur zakupowych
- Wysoki poziom umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
- Samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

Lokalizacja

Gliwice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Opieka zdrowotna
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała