Dodaj ogłoszenie

Web Developer

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

W związku z rozwojem zespołu naszego Łódzkiego Klienta - globalnego koncernu z branży FMCG, poszukujemy osoby do roli Web Developera.

Zadania:
- Wytwarzanie i utrzymywanie aplikacji webowych w oparciu o Drupal, PHP i Javascript,
- Planowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
- Rozwój interfejsów API,
- Wsparcie procesów e-commerce,
- Testowanie, debugowanie, rozwijanie, szkolenie, analiza, przygotowanie danych, czyszczenie danych, raportowanie,
- Dbanie o wysoką jakość kodu,
- Współpraca z międzynarodowymi zespołami.

Wymagania

- Doskonała znajomość PHP, Javascript, CSS, HTML,
- Doświadczenie w pracy z Drupal, Python, GitLab,
- Znajomość zagadnień z zakresu optymalizacji stron internetowych (SEO) i doświadczenie w administrowaniu mediami społecznościowymi,
- Znajomość Google Search Console, Google Tag Manager, Google Data Studio, Google BigQuery (SQL).

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała