Dodaj ogłoszenie

.NET Developer

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Dla naszego Klienta – międzynarodowego project house'u z siedzibą w Łodzi, specjalizującego się w rozwiązaniach digital, poszukujemy doświadczonego .NET Developera

Lokalizacja: Łódź, obecnie 100% zdalnie

Zadania:
- Tworzenie innowacyjnych aplikacji internetowych,
- Współtworzenie architektury i implementacja oprogramowania dla kluczowych klientów,
- Tworzenie dokumentacji technicznej,
- Dbanie o jakość kodu,
- Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną,

Wymagania

- Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Dobra znajomość języka programowania C# (.Net 4.5, .Net Core, ASP.NET),
- Znajomość technologii: Javascript, CSS, HTML oraz formatów XML i JSON,
- Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała