Dodaj ogłoszenie

Junior Financial Process Specialist

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Dla naszego klienta, szwajcarskiej firmy a zarazem eksperta w dostarczaniu nowych technologii w obszarze bankowości i finansów, poszukujemy:

Zakres obowiązków:

- zarządzanie bazą danych na platformie finansowej
- planowanie wydarzeń finansowych dla Klientów i wynikających z nich transakcji(np. premii, nagród, planów emerytalnych)
- zarządzanie planami kompensacyjnymi klientów korporacyjnych
- otwieranie kont uczesnitkom funduszy
- administracyjna praca w systemie i tworzenie raportów/analiz
- budowanie relacji z klientem oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii lub bankowości
- minimum kilkumiesiecznie doświadczenie w pracy na raportach Excelowych najlepiej w obszarze bankowości i finansów - mile widziani absolwenci z pierwszym doświadczeniem stażowym w obszarach bankowości inwestycyjnej
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1)
- bardzo dobry Excel
- znajomość SQL i VBA będzie dodatkowym atutem
- analityczne myślenie i skupienie na detalach

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Finanse & Ekonomia
  • Wynagrodzenie: Od 6500 PLN do 7500 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała