Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. wyceny funduszy inwestycyjnych

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Zapraszam do aplikacji na rolę: Specjalista ds. wyceny funduszy inwestycyjnych.

Zadania:
- dokonywanie wyceny różnych spółek private equity i venture capital w portfelach funduszy poprzez budowanie i utrzymywanie modeli wyceny (kompensacje rynkowe, DCF, PWERM itp.)
- przygotowywanie raportów
- kontrola jakości i testowanie kluczowych danych wejściowych do wyceny
- raportowanie rachunku zysków i strat w celu wewnętrznego śledzenia wyników i sprawozdawczości dla inwestorów

Wymagania

- 2-4 lata doświadczenia w wycenie funduszy inwestycyjnych (private equity, venture capital itp.)
- płynna znajomość języka angielskiego (C1)
- znajomość DCF oraz Comparable Companies
- wyższe wykształcenie z zakresu finansów/bankowości/ekonomii

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Bankowość
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała