Dodaj ogłoszenie

HR Systems Specialist

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- konfigurowanie i zarządzanie systemem Workday
- wspieranie globalnych procesów HR
- raportowanie (dane m.in. payroll, performance, czas pracy)
- identyfikacja problemów technicznych zgłaszanych przez pracowników firmy i przekaywanie ich do działu IT
- testowanie nowych aplikacji HR i funkcjonalności systemu Workday
- przeprowadzanie analizy funkcjonowania systemu
- wsparcie użytkowników systemu
- planowanie zmian i wdrażanie inicjatyw

Wymagania

- bardzo dobry angielski (B2+/C1-)
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze HR z systemem Workday
- doświadczenie w szkoleniu lub wdrażaniu usprawnień w systemie będzie mile widziane
- komunikatywność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 9000 PLN do 12000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała