Specjalista ds. zarządzania kontraktami z językiem niemieckim

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Naszym Klientem jest globalna amerykańska firma produkcyjna, będąca wiodącym liderem na rynku w produkcji sprzętu budowlanego i górniczego. Obecnie firma jest w fazie rozwoju, dlatego poszukujemy osób, które dołączą do nowego zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie umowami i kontraktami firmy.

Miejsce pracy: Katowice, praca w systemie hybrydowym.

Główne zadania:
- zarządzanie umowami i kontraktami między firmą, a jej dostawcami i partnerami biznesowymi,
- ścisła współpraca z zespołem ds. zakupów w celu tworzenie oraz zawierania umów i kontraktów,
- współpraca globalna w celu negocjacji i ustalenia warunków biznesowych nowych umów/kontraktów,
- administracja zawartymi umowami/kontraktami pod kątem ich poprawności i terminem ważności oraz ich archiwizacja,
- dbanie o dobre relacje z dostawcami i partnerami biznesowymi.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego – warunek konieczny,
- doświadczenie w tworzeniu i zawieraniu umów i kontraktów,
- mile widziane wykształcenie wyższe związane z obszarem prawa i administracji,
- biegła umiejętność obsługi MS Office,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
- zdolności analitycznego myślenia, skrupulatność, umiejętność organizacji pracy.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała