Dodaj ogłoszenie

Senior IT Outsourcing Consultant

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Rozwijamy dział wspierający rekrutacje w obszarze outsourcingu IT. Poszukujemy osób, które posiadają ekspertyzę i są zainteresowane rozwojem w kierunku managerskim.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku.

Obowiązki:
- Rekrutacja kandydatów na stanowiska z obszaru IT
- Zarządzanie grupą zatrudnionych konsultantów
- Business development
- Budowanie i rozwój pozytywnych relacji z klientami firmy
- Ścisła współpraca z działem Payroll/ księgowości

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w rekrutacji oraz zatrudnieniu pracowników w obszarze IT Outsourcingu
- Dobra znajomość języka angielskiego (obsługa również pracowników anglojęzycznych)
- Znajomość polskiego prawa pracy
- Chęć rozwoju w dziale HR/ administracji personalnej
- Umiejętność pracy w zespole
- Dobra organizacja czasu pracy, dokładność
- Znajomość pakietu MS Office

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała