Dodaj ogłoszenie

Senior Android Developer

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dla Klienta z branży FinTech poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior Android Developer.

Zakres obowiązków:
- udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych dedykowanych systemowi Android w ramach zespołu SCRUM;
- opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności;
- praca nad optymalizowaniem wydajności aplikacji;
- przygotowanie dokumentacji technicznej;

Wymagania

- +4 lata doświadczenia zawodowego w programowaniu aplikacji na platformę Android;
- praktyczne doświadczenie z językiem Kotlin;
- dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację;
- mile widziane doświadczenie z takimi technologiami jak: Dagger 2, RxJava 2, Retrofit 2, Jira, Git, Bitbucket, AWS;
- znajomość metodyki Agile;

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 11000 PLN do 16000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała