Dodaj ogłoszenie

Staż w dziale HR

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z branżą HRto jest to ogłoszenie dla Ciebie!

Firma Grafton Recruitment to jeden z wiodących brandów w obszarze firm rekrutacyjnych na terenie Europy. Jako część grupy GI jesteśmy obecni w 57 krajach na świecie gdzie wspieramy naszych klientów w rozwoju firm. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Rozwijamy dział wspierający rekrutacje i poszukujemy osób którym nie straszne są nowe wyzwania i są zainteresowane obszarem rekrutacji.

Twoje zadania to:
- Poszukiwanie kandydatów zgodnie z wymaganiami
- Selekcja aplikacji
- Tworzenie opisów stanowisk
- Przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami
- Praca z wewnętrzną bazą kandydatów
- Współpraca z działem administracji i marketingu firmy

Wymagania

Kogo szukamy?
Osoby komunikatywnej, pełnej zapału do nauki i zainteresowanej rozwojem w rekrutacji.

Dodatkowo w pracy przyda się znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała