Dodaj ogłoszenie

Service Desk Specialist (2nd line)

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Dla naszego Klienta - skandynawskiej firmy z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zapraszamy osoby, które nie boją się wyzwań i pracy w międzynarodowym środowisku. W zespole będziesz pracował z osobami z 25ciu krajów i różnorodnych kultur.

Główne obowiązki to:
- 2 linia wsparcia użytkowników w obszarze software (Microsoft) i sieci,
- Wsparcie aplikacji,
- Analiza błędów aplikacji,
- Diagnozowanie i przekazywanie złożonych problemów technicznych do wyższych linii wsparcia.

Wymagania

- Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Znajomość środowiska Microsoft,
- Doświadczenie we wsparciu aplikacji (back office),
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
- Rozwinięte kompetencje miękkie, takie jak: komunikatywność, umiętność pracy w zespole, otwartość.

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała