Dodaj ogłoszenie

Senior Java Developer

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Aktualnie wspieramy procesy rekrutacyjne na stanowisko Senior Java Developera dla naszego Klienta z Katowic, firmy IT która specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań dla baraży sportowej.

Projekt: aplikacja webowa do przetwarzania i analizy danych

Stos technologiczny: Java 8, Java11, RabbitMQ, Oracle DB, ELKSTACK, Spring Boot, JUnit

Zakres obowiązków:
- rozwój warstwy back-endowej serwisów sportowych
- współpraca z innymi członkami zespołu w celu identyfikacji optymalnych rozwiązań
- dostarczanie kodu najwyżej jakości
- uczestniczenie w pełnym cyklu rozwoju produktów, przy zastosowaniu metodyki Agile

Wymagania

- około 2-letnie doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji webowych w języku Java
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, B1
- mile widziane doświadczenie w pracy z metodykami zwinnymi

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 12000 PLN do 12000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała