Dodaj ogłoszenie

Młodszy Konsultant ds. rekrutacji

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Opis

Jesteśmy firmą rekrutacyjną obecną w 57 krajach na świecie, z początkami i tradycją na rynku europejskim. W Polce działamy przeszło dwie dekady. Mamy rozwiniętą sieć biur, z których obsługujemy klientów oraz kandydatów z całego kraju.

Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w obszarach – rekrutacje stałe, szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, praca tymczasowa „white&blue collar”, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Nasze wyniki stale rosną, a solidna marka sama przyciąga coraz to nowych klientów, dla których jesteśmy ekspertami w naszej branży.

Wymagania

Dlatego jeśli:

- chcesz rozwijać się zawodowo i stać się ekspertem w naszej branży
- szukasz indywidualnego podejścia oraz rozwoju ścieżki kariery
- chcesz realizować swoje prywatne plany, dzięki atrakcyjnemu wynagrodzeniu, opartemu o przejrzysty wysoki procent prowizyjny (najwyższy obecnie na rynku), bez progów granicznych typu threshold
- chcesz mieć realny wpływ na kierunek biznesu, możliwość wyrażenia swojej opinii, która jest dla nas najcenniejszym wyznacznikiem oraz udział w ogólnopolskich projektach dla gigantów w swoich branżach

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała