Dodaj ogłoszenie

Staż dla studentów kierunków technicznych

Grafton Recruitment
Praca w Mazowieckie Stała

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy innowacyjnych systemów automatyki, poszukujemy na roczny program stażowy studentów lub absolwentów kierunków technicznych.

Opis stanowiska:
- Współpraca z klientami w celu ustalenia ich potrzeb biznesowych i opracowania propozycji współpracy
- Wsparcie procesu sprzedaży: przygotowanie ofert sprzedażowych, przygotowanie strategii, dopracowanie i wprowadzenie rozwiązań inżynierii, negocjacja, zamknięcie, świadczenie usług
- Analiza rynku lokalnego w celu ustalenia porównań cenowych w sektorze branżowym, aby zapewnić konkurencyjną i rentowną sprzedaż
- Przygotowywanie i przedstawianie propozycji technicznych i handlowych zarówno klientom, jak i podczas przeglądów wewnętrznych
- Wprowadzenie danych do systemu CRM

Wymagania

- Status studenta lub absolwenta kierunku technicznego (Automatyka, Robotyka, Mechatronika, Energetyka, Ochrona Środowiska, Matematyka, Fizyka, Chemia, IT, itp.)
- Doświadczenie w korzystaniu z aplikacji Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
- Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego
- Pasja i chęć bycia najlepszym w swojej dziedzinie

Lokalizacja

Warsaw

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Mazowieckie
  • Kategoria: Inżynieria
  • Wynagrodzenie: Od 20 PLN do 25 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała