Dodaj ogłoszenie

Java Developer

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technologicznej zlokalizowanej w Poznaniu szukamy osoby na stanowisko: Java Developer

Główne zadania na tym stanowisku:

- Wspieranie projektów klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z kodem java

- Rozwijanie funkcjonalności ukierunkowanej na spełnienie wymagań klienta

- Wprowadzanie nowych technologii i ulepszanie istniejącego kodu

- Przyjmowanie pełnej odpowiedzialność za rozwój oparty na testach i efektywna współpraca z QA.

- Współpraca z innymi zespołami dostarczającymi aplikacje dla klientów

Wymagania

- 2 letnie doświadczenie komercyjne w rozproszonych systemach klasy produkcyjnej

- Potwierdzone osiągnięcia w projektowaniu technicznym i rozwoju jako część zespołu

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min B2.)

- Znajomość języków programowania: Java/JEE

- Spring framework ( Spring IOC, Spring-MVC, Spring Security)

- Hibernate

- Test Driven Development - Junit

- Znajomość metodologii Agile/Kanban

- Mile widziana znajomość Oracle/PostgreSQL/Javascript/NodeJS/JPA/WebServices

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 10000 PLN do 14000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała