Dodaj ogłoszenie

Application Support (Concur SAP)

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego Klienta, międzynarodowego SSC zlokalizowanego w Poznaniu szukamy osób chętnych na dalszy rozwój w obszarze aplikacji Concur na stanowisku: Application Support

Zadania:
- Analiza danych powiązanych z aplikacją Concur
- Konfiguracja aplikacji w zależności od problemu i naprawienie błędów
- Customizacja aplikacji uzależniona od potrzeb użytkowników
- Współpraca z innymi członkami zespołu
- Udział w spotkaniach projektowych
- Czynny udział w projekcie wdrożenia aplikacji Concur we wszystkich jednostkach firmy na świecie

Wymagania

- Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku dotyczącym wsparcia aplikacji Concur
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Analityczny umysł
- Umiejętność samodzielnego wyszukiwania rozwiązań
- Wykształcenie wyższe
- Komunikatywność i otwartość
- Mile widziane doświadczenie projektowe

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 8000 PLN do 11000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała