Dodaj ogłoszenie

Software Developer

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Software Developer

Lokalizacja: Opalenica/Chełmża/hybrydowo/zdalnie

Główne zadania:
Projektowanie i budowa nowych funkcjonalności w aplikacjach w różnych projektach (.NET Framework, REST API, WinForms, ASP MVC, Angular 6)
- Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania
- Współpraca z zespołami na etapie definiowania wymagań, projektowania, testowania i wdrażania
- Dostarczanie rozwiązań w terminie i z oczekiwaną jakością
- Proaktywne podejście do codziennych obowiązków
- Utrzymanie wdrożonych rozwiązań

Wymagania

- 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu
- Umiejętność tworzenia baz danych, algorytmów, projektów GUI
- Umiejętność programowania Microsoft Visual Studio C++/C
- Znajomość .NET framework i języka programowania C#
- Znajomość Windows Forms oraz technologii ASP .NET MVC
- Znajomość baz danych SQL i SQLServerOracle
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Samodzielność i rzetelność
- Motywacja do działania :)

Lokalizacja

Swarzędz

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 11000 PLN do 12000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała