Dodaj ogłoszenie

Programista AWS

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego klienta, poszukujemy Programisty AWS. Jeśli chcesz się rozwinąć w dużej, międzynarodowej firmie to na pewno będzie to dle Ciebie dobry wybór.

Główne zadania:

- Bycie częscią zwinnego zespołu programistycznego w grupie inżynierii produktu

- Projektowanie i opracowanie kluczowych funkcji autorskiej aplikacji

- Wprowadzanie nowych technologii i ulepszanie istniejącego kodu

- Współpraca z innymi zespołami podczas warsztatów projektowych

- Ownership za rozwój oparty na testach i efektywna praca z kontrolą jakości

- Udoskonalanie praktyk i zasad projektowania

- Wsparcie zespołów dostarczających aplikacje oraz wsparcie klientów

Wymagania

- Wcześniejsze doświadczenie komercyjne na podobnej roli (około 2-4 lata)

- Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka lub pochodne)

- Znajomość: Node.js/JavaScript/Typescript

- Doświadczenie w pracy z:
AWS SDK, bezserwerowy model aplikacji AWS (SAM)
Skrypty AWS Cloudformation
AWS API Gateway, Cognito (zarządzanie identyfikacją/autoryzacja użytkowników), AWS Lambda, DynamoDB (NoSql, baza dokumentów), EventBridge (szyna zdarzeń), SQS (system kolejkowy), SNS (system powiadomień), S3 Object storage, CloudFront (CDN)

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 11000 PLN do 21000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała