Dodaj ogłoszenie

ERP Cloud Developer

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Poznaniu, która obecnie jest w trakcie procesu cyfryzacji szukamy ERP Cloud Developer'a

Dołączając do organizacji staniesz się częścią zespołu wdrażającego nowy system ERP w celu digitalizacji back office m.in dla Finansów czy też HR. Będziesz pracować z technologiami takimi jak:
- Power Apps z Dataverse
- Azure (Logic Apps, Eventgrid, konta Storage, API Management i konto integracyjne)
- .NET (formularz)

Twoje główne zadania:
- Dostarczanie rozwiązań, które mogą obejmować jeden lub kilka z wymienionych powyżej komponentów
- Pozyskiwanie, dopracowywanie i kwestionowanie wymagań wraz z interesariuszami (wewnętrznymi i zewnętrznymi)
- Uczestniczenie w warsztatach technicznych i spotkaniach branżowych w celu dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
- Przeglądanie, dokumentowanie i testowanie produktów dostarczonych przez Ciebie lub zespół
- Utrzymywanie rozwiązań w różnych środowiskach oraz wdrażanie rozwiązań w razie potrzeby
- Rozumienie danych w kontekście zarówno pochodzenia, jak i przeznaczenia danych, dla których będziesz świadczyć usługi
- Przestrzeganie wytycznych dotyczących najlepszych praktyk i przyczynianie się do ich aktualizacji

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie z technologiami programistycznymi MS, D365, Azure (IaaS), Power Platform, Dataverse, SQL, Java Script i .NET
- Znajomość Visual Studio lub inne IDE do tworzenia kodu oraz Systemu konfiguracji kodu (np. Git)
- Praca z Azure DevOps od repozytoriów kodu do backlogu i narzędzi wdrożeniowych
- Doświadczenie w pracy z systemami ERP i integracjami
- Doświadczenie w pracy z danymi strukturalnymi i umiejętność rozumienia dużych, złożonych i spójnych danych
- Otwartość i poczucie humoru :)

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 10000 PLN do 20000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała