Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. aplikacji desktopowych

Grafton Recruitment
Praca w Zachodniopomorskie Stała

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy ze skandynawskimi korzeniami, szukamy osoby która dołączy do zespołu IT jako: Specjalista ds. Aplikacji desktopowych

Główne zadania na stanowisku:

- Budowanie, utrzymywanie i wspieranie użytkowników w zakresie stacji roboczych

- Utrzymywanie systemów dostarczających OS

- Testowanie i zarządzanie systemem OS pod kątem bezpieczeństwa

- Zapewnienie wysokiej wydajności i zaangażowania organizacji projektowej

- Utrzymanie oprogramowania sprzętu do wideokonferencji

- Opracowanie i organizacja szkoleń dla użytkowników końcowych w zakresie nowo wdrożonych funkcjonalności

- Zapewnienie efektywnego transferu i archiwizacji wyników projektu oraz związanej z nimi wiedzy

- Pełnienie funkcji 2 i 3 linii wsparcia

Wymagania

- Doświadczenie w administracji systemami Windows 10

- Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji (SCCM/In Tune) / zarządzanie platformą

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min B2)

- Znajomość Microsoft Office 365

- Mile widziana znajomość PowerShell i AD/GPO

- Chęć współpracy z użytkownikami i zespołem

Lokalizacja

Szczecin

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Zachodniopomorskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 7500 PLN do 10500 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała