Dodaj ogłoszenie

Software Engineer (mid/senior)

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego klienta, międzynarodowej marki z branży turystycznej poszukujemy Go Software/Platform Engineera na stanowisko mid lub senior.

Poznań lub zdalnie

Głowne zadania na stanowisku:
- Jesteś właścicielem całej infrastruktury i narzędzi, które dostarczane są programistom
- Ty wybierasz rozwiązanie dla wybranego problemu
- Zmieniasz sposób pracy inżynierów w firmie
- Odpowiadasz za długoterminową stabilność, wydajność i bezpieczeństwo wewnętrznej platformy
- Masz swobodę odkrywania przestrzeni i tworzenia wysokiej jakości rozwiązań
- Budujesz i obsługujesz złożony system rozproszony z setkami ruchomych części
- Tworzysz, testujesz i uruchamiasz oprogramowanie w Go (i skrypty w Bash)

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w inżynierii oprogramowania, najlepiej w więcej niż jednym języku
- Odpowiedzialność i umiejętność wzięcia ownershipu za procesy
- Umiejętność rozwiazywania problemów w złożonych środowiskach rozproszonych
- Dbanie o jakość swojej pracy
- Otwartość na naukę nowych rzeczy
- Wsparcie dla zespołu w osiąganiu celów i rozwoju
- Język angielski na poziomie min. B2
- Stack technologiczny na którym pracuje firma w tym projekcie (ale nie zamykają się na inne rozwiązania!): Go, Bash, Slack, Zoom, GitHub, GCP, Kubernetes, Docker, Ubuntu, Packer, Vault, Prometheus, Grafana, Cloud Logs/Trace/Profiler, NewRelic, nginx, MongoDB, ELK, Redis, MySQL, PostgreSQL, Kafka, Traefik

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 12000 PLN do 25000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała