Dodaj ogłoszenie

Virtual Producer (100% remote)

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Tymczasowa

Dla naszego klienta, globalnego lidera z branży consultingowej poszukujemy osoby na stanowisko: Virtual Producer.

Osoba na tym stanowisku będzie wspierać moderatorów podczas wirtualnych warsztatów na żywo, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie.

Główne zadania:
- Organizowanie rozmów wstępnych z moderatorami
- Ułatwianie przeglądu technicznego platformy dla uczestników (Zoom, GoogleMeet lub Webex)

- Rozwiązywanie problemów technicznych - Tworzenie i zarządzanie grupami na przerwach podczas sesji

- Monitorowanie czatu pod kątem zapytań

- Tworzenie i uruchamianie ankiet

- Udostępnianie i odtwarzanie filmów

Wymagania

- Doświadczenie w branży IT
- Mile widziane doświadczenie jako wsparcie dla moderatorów podczas wirtualnych warsztatów na żywo
- Umiejętności komunikacyjne w języku angielskim
- Dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z Zoom, GoogleMeet lub WebEx

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 80 PLN do 100 PLN
  • Rodzaj pracy: Tymczasowa