Dodaj ogłoszenie

Mid/Senior Frontend Developer (React)

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla jednego z naszych Klientów, dużej międzynarodowej firmy szukamy osób na stanowisko Mid/Senior Frontend Developer with React

Lokalizacja: Poznań/hybrydowo

Zadania:
- zaangażowanie we wszystkie cykle rozwoju oprogramowani – od momentu analizy wymagań, poprzez design, implementację, zapewnienie jakości, testowanie, wdrażanie, zarządzanie i automatyzację wydaniami, do fazy wsparcia we wczesnej fazie użytkowana systemu;
- w fazie development: praca na projektowych i architektonicznych wzorcach, wykorzystując DevOps, Domain-Driven Design, TDD;
- rozwój swoich umiejętności w takich obszarach jak Cloud, Infrastructure as Code, Containers i Intelligent Chatbots, a także Mobile Applications;
- wykorzystanie najlepszych praktyk zwinnych metodologii (takich jak Scrum, Kanban);
- W przypadku osób Senior: rola tech lead’a i mentora dla młodszych i mniej doświadczonych koleżanek i kolegów.

Wymagania

- min. 3-letnie doświadcenie w programowaniu aplikacji webowych dedykowanych na desktop i mobile
- doświadczenie z React, JavaScript, TypeScript, Redux;
- praktyczne doświadczenie w HTML5, CSS3;
- znajomość Node.js, npm, yarn, GIT;
- doświadczenie w SASS/SCSS;
- doświadczenie w pracy w zespołach bazujących na zwinnych framework’ach jak SCRUM;
- znajomość technologii: React Router, Formik, Bootstrap;
- znajomość pisania unit testów z wykorzystaniem Karma/Jest;
- swobodna komunikacja w języku angielskim (znajomość niemieckiego będzie dużym atutem).

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 14400 PLN do 22000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała