Dodaj ogłoszenie

Senior Java Developer

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla jednego z naszych Klientów, dużej międzynarodowej firmy, szukamy osób na stanowisko Senior Java Developera

- Lokalizacja: Poznań/hybryda

Zadania:
- budowanie i rozwijanie funkcjonalności oraz współtworzenie architektury
- tworzenie rozwiązań w oparciu o IaS/IaC, TDD, Domain-Driven Design, Behavior-Driven Development
- posługiwanie się na codzień technologiami takimi jak: Spring Boot, AWS, Quarkus, Micronaut, Apache Kafka, Docker, Kubernetes, NoSQL

Wymagania

- Min. 3-letnie doświadczenie jako Java Developer
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Praktyczna wiedza z zakresu technologii: Java 8+, Maven, Unix, Linux, Github, Bitbucket, SQL, Redis, CI, Kubernetes
- Doświadczenie w projektowaniu REST API i wdrażaniu RESTful
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym (oferujemy wsparcie w dalszej nauce)

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 17000 PLN do 24000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała