Dodaj ogłoszenie

SAP SD Consultant

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych producentów i dystrybutorów przekąsek poszukujemy osoby na stanowisko SAP SD Consultant.

Miejsce pracy: Sady k. Poznania (min. 2 dni pracy z biura)

Twoje zadania:
- zapewnienie wsparcia aplikacyjnego modułu SD systemu SAP we wszystkich spółkach należących do Grupy
- rozwijanie nowych funkcjonalności systemu SAP SD poprzez projekty i zmiany (CR) wnioskowane przez użytkowników kluczowych w całej organizacji
- dokumentowanie zmian systemu SAP w obszarze Sprzedaży i Dystrybucji
- pełnienie obowiązków Właściciela Usługi w uzgodnionych ramach i dla wskazanych aplikacji
- współpraca z dostawcami zewnętrznymi i partnerami SAP z obszaru Sprzedaży i Dystrybucji
- prowadzenie powierzonych projektów w ramach modułu SD systemu SAP

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyczne /ekonomiczne)
- minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość metodyki projektowej SAP lub innej (opartej o minimum jedno pełne wdrożenie modułu SD)
- umiejętność formułowania wymagań biznesowych w formie opisu zakresu zmiany/projektu
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- znajomość systemu SAP S/4 HANA
- znajomość zagadnień Global Trade Management oraz Transport Management w SAP
- wiedza na temat procesów magazynowych wysokiego składowania w SAP WM lub EWM
- doświadczenie w pracy z systemem SAP Solution Manager w zakresie Change Management
- znajomość: metodyki Agile, ITIL oraz podstaw ABAP

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 15000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała