Dodaj ogłoszenie

HR Analyst (total rewards) - 100% remote

Grafton Recruitment
Praca w Wielkopolskie Stała

W związku z rozwojem struktur, miedzynarodowa organizacja poszukuje osoby na stanowisko HR Analyst (total rewards)

Główne zadania
- wartościowanie stanowisk pod kątem płacowym- rynki europejskie
- przygotowywanie i analiza danych oraz zapytań o wyceny, monitorowanie rynku
- udział w przygotowywaniu budżetu rocznego w zakresie świadczeń
- analiza, ocena i wdrażanie zasad i procedur związanych z wynagrodzeniami
- udział w projektach lokalnych i globalnych
- współpraca z innymi działami oraz dostawcami

Wymagania

- min.3- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego - C1- warunek konieczny
- znajomość platform takich jak np Mercer, Korn ferry,
- zaawansowana umiejętność korzystania z MS Excel oraz Power Point
- wykształcenie wyższe
- rozumienie rynku i umiejętność analizy danych oraz ich wykorzystania

Lokalizacja

Poznań

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Wielkopolskie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 10000 PLN do 12000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała