Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. rekrutacji z j. angielskim

Grafton Recruitment
Praca w Dolnośląskie Stała

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Główne obowiązki:
- Prowadzenie rekrutacji na stanowiska inżynierskie, specjalistyczne, managerskie
- Przeprowadzanie screeningów i rozmów rekrutacyjnych z wybranymi kandydatami
- Udział w targach pracy, a także współpraca z uczelniami i firmami rekrutacyjnymi
- Utrzymywanie wysokiego poziomu Candidate Experience
- Wspieranie działań EB

Wymagania

- Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji
- Doświadczenie w realizacji rekrutacji na stanowiska inżynier, specjalista mile widziane
- Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)
- Bardzo dobra organizacja własnej pracy i umiejętnosć pracy pod presją czasu

Lokalizacja

Wrocław

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 6000 PLN do 9000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała