Dodaj ogłoszenie

Knowledge Manager - dział zarządzania wiedzą

Grafton Recruitment
Praca w Dolnośląskie Stała

Grafton Recruitment prowadzi rekrutację dla jednego z naszych Klientów – firmy konsultingowej, działającej w obszarze finansów i audytu.

Do nowopowstającego zespołu Zarządzania Wiedzą poszukujemy osoby na stanowisko Knowledge Managera.

Główne obowiązki:
- Dostarczanie produktów i usług zarządzania wiedzą ze szczególnym naciskiem na jakośc treści i budowanie organizacyjnej kultury wiedzy
- Wspieranie klientów w realizowaniu strategii GTM poprzez analizę podobnych zadań, badań rynkowych i innych materiałów
- Ułatwienie procesów przechowywania danych i dokumentów przy użyciu platform wiedzy i narzędzi
- Projektowanie i zarządzanie platformami społecznościowymi w wewnętrznych strukturách firmy
- Utrzymywanie komunikacji z interesariuszami oraz tłumaczenie priorytetów biznesowych na język knowledge managementu
- Uczestnictwo w projektach transformacyjnych i udoskonalających produkty oraz usługi zarządzania wiedzą

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- 5-letnie doświadczenie w obszarze Knowledge Management lub pokrewnych dziedzinach
- Płynna znajomość j. angielskiego (poziom C1)
- Oraz bardzo dobra znajomość j. hiszpańskiego lub włoskiego
- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w środowisku biznesowym
- Znajomość programów z pakietu MS Office i Adobe
- Nastawienie na zdobywanie wiedzy i ciekawość intelektuálna

Lokalizacja

Wrocław

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 15000 PLN do 25000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała