Dodaj ogłoszenie

Konsultant ds rekrutacji

Grafton Recruitment
Praca w Dolnośląskie Stała

Grafton Recruitment jest częścią międzynarodowej grupy rekrutacyjnej obecnej w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadry i płace, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.
Aktualnie rozwijamy dział wspierający rekrutacje nietechniczne/wolumenowe i poszukujemy Konsultanta, który chciałby wzmocnić nasz zgrany zespół.

Obowiązki:
- prowadzenie rekrutacji i selekcji z wykorzystaniem narzędzi docierania do Kandydatów pasywnych
- budowanie długofalowych relacji z Kandydatami
- umacnianie relacji biznesowych z obecnymi Klientami
- projektowanie kampanii rekrutacyjnych od A do Z
- reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych
- przygotowywanie ofert, prezentacji, danych rynkowych, etc.

Wymagania

- min. 1-1,5-letnie doświadczenie w sprzedaży, administracji lub prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, uczestniczenie w spotkaniach biznesowych
- proaktywność w działaniu i podejmowaniu decyzji
- samodzielność i dobra organizacja pracy

Lokalizacja

Wrocław

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 4000 PLN do 6500 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała