Dodaj ogłoszenie

Procurement Deal Analyst (100% remote)

Grafton Recruitment
Praca w Dolnośląskie Stała

Dla naszego Klienta - jednej z firm z branży medycznej mającej swoją siedzibę w centrum Wrocławia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk ds. zamówień

Obowiązki:

- Zarządzanie zgodnością z umowami i zobowiązaniami (w tym ocena ryzyka)
Opracowanie, ocena i zarządzanie transakcjami (w tym analiza luk w strategii kategorii)
- Ustalanie zakresu, modelowanie i analiza skutków decyzji dotyczących transakcji (w tym modele cenowe/rabatowe, ocena ryzyka kontraktowego i ograniczanie ryzyka dostaw)
- Zarządzanie wygaśnięciem kontraktu i ustalanie priorytetów renegocjacji

- Monitorowanie i ulepszaj proces oceny konkurencji przed zakupem

Wymagania

- Doświadczenie minimum 3 letnie na stanowisku w finansach/zakupach,
- Wykształcenie wyższe,
- Umiejętności analityczne,
- Doświadczenie w procesie pozysykiwania klientów,
- Znajomość systemów zakupowych,
- Biegła znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja

Wrocław

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Dolnośląskie
  • Kategoria: Finanse & Ekonomia
  • Wynagrodzenie: Od 8500 PLN do 9500 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała