Dodaj ogłoszenie

Specjalista ds. EB

Grafton Recruitment
Praca w Pomorskie Stała

Dla naszego Klienta, firmy oferującej usługi w obszarze obsługi klienta, wsparcia technicznego oraz sprzedaży, poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Employer Branding

Zakres obowiązków:

- Koordynacja działań PR, social media i marketingowych
- Tworzenie i nadzorowanie strategii Employer Branding
- Przygotowanie materiałów EB i współpraca z agencjami marketingowymi lub grafikami
- Prowadzenie komunikacji wewnętrznej z uwzględnieniem zróżnicowanego i dynamicznego otoczenia
- Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu na poziomie globalnym
- Zarządzanie budżetem działań employer brandingowych

Wymagania

- Wyższe wykształcenie z zakresu marketingu, komunikacji, dziennikarstwa, studiów biznesowych lub podobnych
- Minimum dwa lata doświadczenia jako employer branding specialist/social media expert
- Angielski na poziomie zaawansowanym (C1)
- Znajomość narzędzi cyfrowych i mediów społecznościowych, takich jak facebook, instagram, linkedin oraz innych najlepszych praktyk i platform mediów społecznościowych
- Umiejętność wymyślania wysoce innowacyjnych pomysłów na kreację inspirujących treści i materiałów typu employer branding do celów wewnętrznych i zewnętrznych;
- Pozytywne nastawienie do kontaktów międzyludzkich i powołania służbowego;

Lokalizacja

Gdańsk

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Pomorskie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 7000 PLN do 8000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała