Dodaj ogłoszenie

Office Assistant

Grafton Recruitment
Praca w Małopolskie Stała

Jesteśmy międzynarodową grupą rekrutacyjną obecną w 57 krajach na świecie. Oferujemy pełen zakres usług dla organizacji z każdego sektora rynku. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie oraz ekspertyzę w każdym obszarze, który chcą rozwinąć – szkolenia, outsourcing kadr i płac, IT contracting, executive search, permanent placement, temporary staffing white&blue collar, outplacement, FDI, raporty płacowe.

Ze względu na dynamiczny wzrost naszego oddziału krakowskiego poszukujemy obecnie energicznej osoby na stanowisko asystenta biura. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć:
- opieka nad pocztą przychodzącą i wychodzącą (w tym również wizyty na poczcie)
- odbieranie telefonu oddziałowego i - opieka nad wspólną skrzynką e-mail
- zbieranie informacji w Internecie, przygotowywanie raportów i zestawień
- wsparcie zespołu sourcingowego w publikacji ogłoszeń
- przygotowanie rozliczeń wydatków i zaliczek
- opieka nad biurem i wyposażeniem (w tym dbanie o to, żeby niczego w nim nie zabrakło poprzez realizowanie zakupów online i stacjonarnie)
- organizowanie wydarzeń zespołowych: urodzin, rocznic, integracji
- wsparcie managerów w zadaniach administracyjnych.

Wymagania

Naprawdę ciężko pracujemy ale też stanowimy bardzo zintegrowany zespół i świetnie się razem bawimy, dlatego też zaprosimy do współpracy osobę, która:
- nie boi się wyzwań i dużej dynamiki pracy,
- jest komunikatywna i otwarta, ceni sobie szczere informacje zwrotne,
- … i dla której ważne jest samopoczucie wszystkich dookoła! :)
- swobodnie komunikuje się w języku angielskim,
- jest ambitna, ceni sobie profesjonalizm w pracy oraz przykłada dużą wagę do szczegółów w realizowanych zadaniach.

Lokalizacja

Kraków

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Małopolskie
  • Kategoria: Utrzymanie
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała