Dodaj ogłoszenie

Inżynier hydraulik z językiem angielskim

Grafton Recruitment
Praca w Pomorskie Stała

Opis

Wraz z naszym Klientem, firmą z obszaru hydrauliki siłowej, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych Klientów, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Doradca techniczno-handlowy z językiem angielskim (hydraulika siłowa).

Zakres obowiązków:
- zakres obowiązków na stanowisku nie dotyczy obszaru pozyskiwania nowych Klientów i sprzedaży, ale podtrzymywania i budowania długoterminowych relacji z istniejącymi Klientami (Działy konstrukcyjne – doradztwo w zakresie układów hydraulicznych oraz części do układów hydraulicznych m.in. pompy, silniki, sterowniki)
- po okresie pełnego wdrożenia podjęcie pracy na stanowisku Doradca techniczno-handlowy z językiem angielskim (hydraulika siłowa)
- koordynowanie procesów związanych z budowaniem i podtrzymywaniem relacji z istniejącymi Klientami – Działy konstrukcyjne firm produkcyjnych zajmujących się budową maszyn i urządzeń na terenie Polski Północnej
- bezpośredni kontakt z Klientami, doradztwo techniczne, budowanie pozytywnych relacji biznesowych
- koordynowanie przepływu informacji pomiędzy Klientami a wewnętrznymi działami firmy
- tworzenie raportów wykonanych prac zgodnie z obowiązującymi

Wymagania

- wiedza/doświadczenie z dziedziny hydrauliki siłowej (warunek konieczny). Mile widziane są osoby, która aktualnie pracują w działach konstrukcyjnych/inżynieryjnych (np. Inżynier hydraulik/ Inżynier konstruktor) w obszarze hydrauliki siłowej i które chciałaby wiedzę i umiejętności inżynierskie poszerzyć o kompetencje związane z doradztwem technicznym
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
- wykształcenie techniczne (preferowane Mechanika i Budowa Maszyn; Inżynier konstruktów, Inżynier hydraulik )

Lokalizacja

Słupsk

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Pomorskie
  • Kategoria: Inżynieria
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała