Dodaj ogłoszenie

Java Developer

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dla naszego klienta – firmy rozwijającej oprogramowanie dla branży e-commerce, poszukujemy programistów otwartych na nowe wyzwania oraz rozwój w ramach zespołów realizujących projekty dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie.

Firma specjalizuje się w projektowaniu i rozwijaniu złożonych produktów opartych na systemie SAP Commerce oraz architekturze mikroserwisowej, z wykorzystaniem chmury i najnowocześniejszych technologii.

Miejsce pracy: Gliwice, Wrocław lub 100% zdalnie.

Zakres zadań:
- Rozwój produktu w oparciu o technologie: Java 8+, Spring Framework, JPA, Hibernate, SAP Hybris, Docker, Kubernetes, RabbitMQ, Cloud (Azure/AWS/GCP – w zależności od projektu),
- Przeprowadzanie testów jednostkowych i poprawa pojawiających się błędów,
- Współpraca w ramach zespołu scrumowego, jak również współpraca z klientem w obrębie projektu
- Utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

- Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku developerskim,
- Doświadczenie z: Java 8+, Spring Framework, JPA, Hibernate, SQL, NoSQL, JUNIT, REST
- Znajomość: AWS/Azure/GCP, Docker, Kubernetes – na duży plus!
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja

Gliwice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 5000 PLN do 20000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała