Dodaj ogłoszenie

QA Engineer

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dla naszego klienta – firmy rozwijającej oprogramowanie dla branży e-commerce, poszukujemy testerów otwartych na nowe wyzwania oraz rozwój w ramach zespołów realizujących projekty dla najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie.
Firma specjalizuje się w projektowaniu i rozwijaniu złożonych produktów opartych na systemie SAP Commerce oraz architekturze mikroserwisowej, z wykorzystaniem chmury i najnowocześniejszych technologii.

Miejsce pracy: Gliwice, Wrocław lub 100% zdalnie.

Zakres zadań:
- Testowanie aplikacji webowych backend/frontend,
- Tworzenie scenariuszy testowych oraz test case’ów, raportowanie błędów,
- Wykonywanie testów manualnych oraz automatyzacja testów,
- Praca z technologiami: Java 8+, Selenium Webdriver, Cypress, JUNIT, Cucumber, SOAPUI, Postman, JIRA,
- Utrzymywanie dokumentacji w obszarze testów.

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku testerskim w obszarze aplikacji webowych,
- Doświadczenie w obszarze automatyzacji testów – mile widziane,
- Doświadczenie z: REST, Postman, JIRA,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Lokalizacja

Gliwice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Informatyka & Programowanie
  • Wynagrodzenie: Od 6000 PLN do 12000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała