Inżynier ds. Industrializacji z j. angielskim – uszczelnianie, zgrzewanie

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą z branży projektów R&D, w związku z tworzeniem nowego zespołu R&D w Polsce, dalszym rozwojem firmy na rynku polskim, rozbudową struktur organizacyjnych i pozyskaniem nowych projektów, poszukujemy osoby zainteresowanej dalszym rozwojem na stanowisku: Inżynier ds. Industrializacji
Zakres obowiązków:
- wsparcie dla procesu definiowania specyfikacji technicznej dla nowej zrobotyzowanej stacji uszczelniającej (uszczelnienie m.in. nadwozia, drzwi, maski samochodu przez zastosowanie mas bitumicznych) oraz nowej stacji zgrzewania dla kilku zakładów Grupy na terenie Polski i za granicą,
- współpraca z dostawcami zewnętrznymi: przygotowywanie zapytań ofertowych, rewizje techniczne, odbiory maszyn,
- zapewnienie planowego uruchomienia nowych maszyn lub/i procesów produkcyjnych,
- współpraca z innymi działami oraz zapewnienie właściwego obiegu informacji i dokumentacji,
- praca w zespole wdrożeniowym oraz współpraca z zespołami globalnymi.

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku Inżyniera ds. Industrializacji,
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustna i pisemną,
- umiejętność analizy dokumentacji technicznej i rysunku technicznego,
- dobra znajomość programów konstrukcyjnych CAD do projektowania 3D
- dużym atutem będzie znajomość procesów uszczelniania lub/i zgrzewania (także znajomość procesów automatycznych np. zrobotyzowanych centrów aplikacji chemii, lakierów, klei, farb, systemów przenośnikowych itp.)
- dużym atutem będzie doświadczenie w pracy z dostawcami.

Lokalizacja

Tychy

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Inżynieria
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała