Dodaj ogłoszenie

Client Due Diligence Specialist (CDD/ KYC)

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Opis

W ciągu ostatnich dwóch lat - pomimo zawirowań jakie objęły cały świat, Klient, którego rekrutacje wspieramy postawił na rozwój jednostki biznesowej ulokowanej w Katowicach zwiększając poziom zatrudnienia z kilkudziesięciu do ponad 500 osób.

Konsekwentnie realizując dalsze plany wzrostu otrzymaliśmy możliwość wsparcia poszukiwań osób na stanowiska w obszarze Client Due Diligence.

Dołączenie do zespołu zapewnia możliwość pracy w obszarze weryfikacji firm w zakresie bezpieczeństwa wchodzenia i utrzymywania współpracy z nimi. Po adekwatnym wdrożeniu, stosując odpowiednie procedury i bazując na obowiązujących regulacjach prawnych, pracownicy monitorują ruchy, śledzą transakcje i weryfikują dokumentacje - celem identyfikacji ryzyka i dochodzenia do tego na ile stanowi on rzeczywiste zagrożenie.

Wymagania

Z perspektyw wymagań roli najważniejsza jest analityczność myślenia z umiejętności łączenia faktów i informacji płynących z różnych źródeł dla sformułowania konkretnych i rzetelnych wniosków.
Z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy konieczny jest bardzo dobry poziom języka angielskiego. Charakterowi pracy sprzyja posiadanie wykształcenia w dziedzinie prawa.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Bankowość
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała