Dodaj ogłoszenie

Asystent/ka ds. projektów HR

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dla naszego Klienta - firmy, której misją jest życie wolne od paliw kopalnych w ciągu jednego pokolenia, poszukujemy asystent/ka ds. projektów HR.

Miejsce pracy: Katowice lub Gliwice, z możliwością pracy zdalnej.

Forma współpracy: umowa na 1 rok z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:
- pomoc w utworzeniu i rozwoju banku wiedzy HR w międzynarodowej grupie kapitałowej (SharePoint),
- współpraca z międzynarodowym zespołem HRBP,
- zapewnienie właściwej komunikacji wewnątrz społeczności HR na temat narzędzia i jego aktualizacji,
- analiza stopnia wykorzystania narzędzia i wprowadzanie ulepszeń w oparciu o informacje zwrotne.

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu ZZL lub w trakcie studiów,
- teoretyczna lub praktyczna znajomość procesów HR,
- doskonała znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt i realizację projektu
w międzynarodowym zespole,
- rozwinięte umiejętności interpersonalne i bardzo dobra organizacja pracy,
- biegłość w pracy z Ms Office, mile widziana znajomość programu SharePoint.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Management
  • Wynagrodzenie: Od 4000 PLN do 6000 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała