Dodaj ogłoszenie

Administrator danych - łańcuch dostaw

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

We współpracy z firmą produkcyjną o globalnym zasięgu poszukujemy Administratora danych związanych z łańcuchem dostaw.

Otwarcie wakatu powodowane jest ekspansją oraganizacji na rynku poprzez połączenie spółek działajacych w analogicznym obszarze w ramach dostarczanych rozwiązań produktowych. Wiąże się to ze zwiększoną ilością danych, które muszą być przetwarzane.

Miejsce pracy: Lędziny, z dostępem do pracy zdalnej w wymiarze do 2 dni w tygodniu.

Główne zadania na stanowisku obejmą:
- administrowanie danymi w systemie SAP oraz aplikacjach powiązanych,
- wprowadzanie nowych danych i zmian w już istniejących,
- odpowiadanie na zgłoszenia wewnętrzne związane z brakiem poprawności danych,
- dociekanie przyczyn sygnalizowanych błędów celem ich eliminacji,
- dbanie o jakość administrowanych informacji.

Wymagania

- biegła znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy związnej z administrowaniem danymi,
- skrupulatność i przywiązanie do szczegółów,
- analityczność myślenia.

Lokalizacja

Czeladź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała