Dodaj ogłoszenie

Koordynator dokumentacji projektowo- budowlanej

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej na skalę europejską w branży stolarki okienno – drzwiowej, rozwijamy strukturę organizacyjną, poszukując osoby na stanowisko:

Koordynatora dokumentacji projektowo-budowlanej

Siedziba firmy: okolice Raciborza

Główne obowiązki na stanowisku:
- zapewnienie właściwego obiegu dokumentacji,
- przekazywanie dokumentacji do wszystkich uczestników procesu projektowego i
budowlanego,
- raportowanie o postępach prac projektowych i budowalnych,
- prowadzenie pełnej dokumentacji, w tym zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą oraz archiwizacja dokumentów,
- zbieranie wszelkich danych i dokumentów niezbędnych do skompletowania dokumentacji projektowej, budowlanej i zgodnej umowami z podwykonawcami,
- kontrola nad rozliczeniem faktur zgodnie z umowami z podwykonawcami.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze dokumentacji projektów budowlanych, inwestycji,
- znajomość pakiet MS office,
- znajomość program Autocad (mile widziana),
- prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Czeladź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Administracja biurowa
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała