Dodaj ogłoszenie

Księgowy AP- stany magazynowe

Grafton Recruitment
Pracy w Śląskie Stała

Nasz Klient jest skandynawską firmą produkcyjną, działającą w 150 krajach w przemyśle metalowym. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowy AP- stany magazynowe.

Miejsce pracy: Katowice.

Forma współpracy: umowa na zastępstwo (18 miesięcy).

Zakres obowiązków:
- nadzór nad procesami zakupowymi, magazynowymi oraz kontrola lokalnego magazynu,
- fakturowanie gotowej produkcji oraz współpraca z dostawcami,
- udział w migracji systemu ERP do SAP (prace pomocnicze).

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie rachunkowości, księgowości, logostyki,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w obszarze finansów,
- mile widziana znajomość systemu SAP lub innego oprogramowania,
- dobra znajomość programu Exel,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć uczenia się.

Lokalizacja

Katowice

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Pracy w Śląskie
  • Kategoria: Finanse & Ekonomia
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała