Dodaj ogłoszenie

AP Accountant with German

Grafton Recruitment
Praca w Łódzkie Stała

Dla naszego klienta, szwedzkiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko AP Accountant with German.

Zadania:
- Realizacja zadań związanych z księgowaniami, weryfikacją poprawności dokumentów w ramach procesów AP;
- Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków;
- Usprawnianie istniejących procesów we współpracy z zespołem.

Wymagania

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego;
- Wykształcenie wyższe, mile widziane Finanse i Rachunkowość lub kierunki ekonomiczne;
- Doświadczenie w obszarze księgowości w wewnętrznych działach księgowych lub w środowisku SSC/BPO;
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności znajomość aplikacji Excel;
- Mile widziane doświadczenie w pracy w SAP;
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
- Nastawienie na efektywną obsługę klienta.

Lokalizacja

Łódź

Informacje

  • Grafton Recruitment
  • Praca w Łódzkie
  • Kategoria: Finanse & Ekonomia
  • Wynagrodzenie: Od 0 PLN do 0 PLN
  • Rodzaj pracy: Stała